UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 7517383
nr 751 7383
Bordsur
Villeroy & Bosch, sent 1800-tal, höjd: 27
Kondition: nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
650 kr
måndag 2 april 2012
kl 18:58:24
1/4 19:35:26
600 kr
2/4 18:44:22